Bakırköy Toner&Kartuş Dolum/Hızlı Hizmet

Bakırköy Toner&Kartuş Dolum/Hızlı Hizmet

Bakırköy Toner&Kartuş Dolum/Hızlı Hizmet

Bakırköy Toner&Kartuş Dolum/Hızlı Hizmet

BAKIRKÖY TONER KARTUŞ DOLUM MERKEZİ OLARAK SİZE EN HIZLI SERVİSİ SUNUYORUZ.

HER MARKA MODEL TONER KARTUŞ DOLUMU İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

ORJİNAL&MUADİL&DOLUM

0212 543 49 53

0542 345 55 50

Bakırköy toner dolum merkezi olarak en kaliteli toner tozunu,en kaliteli işçilik ile birleştiriyor, tüm hizmetlerimizde iso standartlarını esas alıyor ve dürüstlükten asla taviz vermiyoruz. inkjet ve laserjet yazıcılarda ,son teknoloji dolum ürünleri ve uyumlu toz,mürekkep tercihlerimizle bugüne kadar müşterilerimize daima aradıklarının üstünde bir hizmet sunmus bulunmaktayız.

bakırköy,çerveresinde  düzenli olarak bizlerle çalışan müşterilerimiz vardır. Türkiye’mizin her ilinden telefonlar almakta ve kargo sistemi ile ürünlerimizi hızlı bir biçimde göndermekteyiz.

toner dolum ve yazıcı reset hizmetimizden her meslek grubu,başta mali müşavirler,avukatlar,dershaneler,özel sağlık kurumları,özel okullar,kamu kurumları,sürücü kursları büyük memnuniyetle yararlanmaktadır.

 

sarf malzemeleri kullanırken,tamamen bitmeden doldurtmaya özen gösterin.

özellikle inkjet kartuşlarda,son ana kadar kullanmak,kartuşun kılcal damarları diye tabir ettiğimiz kanallarını büzmekte ve içinde mürekkep olmadan basmaya çalışan kartuşu deforme etmekte,kullanılmaz hale getirmektedir.

bu nedenle tamamen bitmeden sarf malzemenizi atölyemize getirmeniz ve ultrasonik cihazlarla temizleyip dolduracağımız sarf malzemeyi rahat ve kaliteli kullanmanız önemlidir.

 

sıfır malzeme almayı herkes ister,fakat kar marjlarının düştüğü sektörlerde,vergi,sgk ,personel gideri,akaryakıt gideri ve daha birçok giderin olduğu işletme hesaplarında tasarruf yapmak gereklidir. bu nedenle belli kalemlerde kaliteli çözümler aramak ve tasarruf etmek hayatidir. bunların başında da ofis sarf malzemelerinde çözüm aramak gelmekte;

üretici firmalar,sıfır malzeme almanız için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar,tonerlere çip takmaktan tutun da,ısıtmalı kapamalar yani vida ile değil,plastik geçmeli kapamalarla toneri açmanın mümkün olmadığı (çok zor olduğu) teknolojiler için kafa yoruyor ve sizi sıfır malzemeye yönlendirmeye yada bizim deyişimizle mahkum etmeye çalışıyorlar.

fakat bizler de,bu olayı çözümlüyor ve müşterilerimize orjinal kalitede çözümler üretmeye devam ediyoruz. bunun en başında da kaliteli sarf malzeme için kaliteli toz prensibi geliyor. içinizin rahat etmesi için,kendi karımızı en alt düzeye çekerek en kaliteli tozu satın alıyoruz. bu da müşterimizin bizimle bir sefer değil,sürekli çalışması için bir temel şart.

ne zaman isterseniz bizleri arayın ve bilgi konusunda aklınıza takılan soruları talep edin.

bakırköy oki mb 451 toner dolum ve oki modül takılması,oki c301 dn renkli toner dolumu, oki c310 dn ,oki mc342w toner dolum bakırköy,lexmark x204n toner,lexmark x364 toner dolum,bakırköy epson cx 16 ve epson cx 17 toner dolumu,bakırköy renkli toner dolum firması,

yazıcı parçaları,planlı eskitme teknolojisi nedeni ile belirli bir süre sonra deforme oluyorlar. planlı eskitme,ne yazık ki firmaların açgözlü bir şekilde daha fazla ürün satma hırsından kaynaklanan bir politika. bu nedenle,buna karşı koyabilmek için,mutlaka belirli periyotlarda yazıcının belirli parçalarına bakım yapmak faydalı olacaktır.

firmamızda bu hizmeti de bulabilirsiniz.

örneğin,bir müşterimiz hp 1415 renkli yazıcısını ,çok silik basıyor şikayeti ile getirdi. herkesin aklına önce drum ömrü geliyor,fakat öyle değildi. yazıcıyı atölyede uygun bir şekilde parçalara ayırdık ve laser üniteleri ve ayna kısımlarında toza bağlı örtülme olduğunu gördük. derhal uygun solüsyonla ve aparatla temizledik ve makineyi kapattık. yazıcı neredeyse ilk günkü gibi baskı vermeye başladı. bu nedenle profesyonellik ve ar-ge çok önemlidir.

bakırköy samsung clp 310,clp 315,clp 360,clp 365 toner dolumu ve yazıcı reset yazılım,samsung clx 3305 toner dolumu ve reset yazılım,ml 1660 toner dolum,m 2670 reset,m 2675 toner dolum,m 2825 reset,samsung m 2875 toner dolum,bakırköy hp 300 kartuş dolumu,hp 301 kartuş,hp 650 kartuş,hp 950 kartuş dolumu,canon pg 40 kartuş,canon 541 kartuş dolumu,

cebinizi koruyan,doğayı koruyan,çevreyi ve ülke ekonomisini koruyan baskı çözümlerini firmamızda bulacak,düzenli olarak çalışabileceğiniz,aradığınız her ürünün kaliteli ve garantili olduğunu bildiğiniz için içiniz rahat hareket edeceksiniz.

sektörde 10 yıllık tecrübemizle bugüne kadar her ürün ve hizmetimizin arkasında olduk.değer yaratmak,daima iyi ve güzel anılmak hedeflerimizin başında gelmekte ve bunun için her dakika düşünmekte ve çaba göstermekteyiz.
müşterilerimiz bir süre sonra dostlarımız olmaktadır. aramızdaki dialog ürün satan ürün alan çizgisinden çıkıp,dostlar arası iletişime dönüşmekte ve yaşayacağınız en ufak bir kesintiye dahi,sanki iş ortağınızmış gibi koşarak gelmekte ve müdehale etmekteyiz.

merdiven altı üreticilere lütfen prim vermeyiniz. profesyonel firmalar ile çalışmak sizi ve cebinizi korur,her daim profesyonel destek almanızı sağlar.

bakırköy hp p 1005,hp lj p1505,m1522n,hp lj p 1006,ce 285a,ce 278a,crg 328/728,canon mf 4410,4412,4420,hp lj 1100,hp 1102,1212nf toner dolumu,1217nf toner,canon fx 10 toner,hp 1217 nf toner dolumu,mf 4140 canon,hp lj 2050,p2030,p2035,p2055dn,canon lbp 6300,hp 1600 toner,2600,360 toner dolumu,q6000 serisi toner dolumu,hp lj p400,m401,m425,canon lbp 5050 toner,hp 320 renkli toner,hp 540 renkli toner,canon 716 renkli toner dolumu bakırköy,

 

brother mfc 7360 cihazları hızlı bir şekilde resetleyebiliyor ve ayrıca tn 2030 ,tn 2025 gibi tonerleri , her marka modelde olduğu gibi çok hızlı özel tozlarla doldurup teslim edebiliyoruz. google a bakırköy brother yazıcı reset yazıp arattığınızda bizi göreceksiniz.

Tüm Adı geçen tüm markalar söz konusu ilgili firmalara ait tescilli markalardır.Uyumluluk listeleri bilgilendirme amaçlı kullanılmışlardır.

bakırköy oki marka model led yazıcıların hata kodları ve çözümleri için bizi arayınız.

 

Her marka model laser yazıcılarınızın temel sorunlarını çözme adına sizleri atölyemize bekliyoruz, kağıt almama,kağıt sıkıştırma,kağıt alma pateni sorunları,laser ünite sorunları,silik basma, kalibrasyon arızası, temizlenme ve bakım, scanner ünite sorunları, faks sorunları , kurulum ayarları, drum ünitesi sorunları, atık haznesi temizlenmesi, modül, chip reset cihazları, güç ünitesi problemleri ve daha birçok konuda bizlerden destek alabilirsiniz.

Konusunda uzman ekibimiz önce ücretsiz arıza tespiti yapmakta, size konu ile alakalı bilgi vermekte,tamir onayınızın ardından eğer gerekli ise yeni parçalar sipariş verilerek en kısa sürede temin edilmekte ve cihazınız hazır hale getirilmektedir. mutlaka bir parça değişmesi gerekiyorsa “asla” çıkma parça kullanılmamakta daima sıfır parça kullanılarak 6 ay garanti verilmektedir. özellikle ofislerin vazgeçilmez parçası olan yazıcılar, yoğun kullanım ardından arıza verebilmektedir. ne yazık ki garanti kapsamı altında denen bu yazıcıların arızaları daima kullanıcı hatası denilerek müşteriye ödedilmekte ve çok fahiş tutarlar talep edilmektedir.

amacımız, en uygun rakamlarda en kaliteli çözümü müşterimize ulaştırmaktır. tamir ve bakım sonrası toner dolum hizmetlerimiz de en uygun rakamlarla müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

ucuzcu,merdiven altı dolum yapan yerlerle çalışmak,kısa vadede kazanç gibi görünebilir fakat orta ve uzun vadede büyük zararlar açar. makine arızalanır,baskı kafaları yazmaz olur,yanlış yüklenen reset yazılımlar yüzünden faks gönderemez fotokopi çekemez olursunuz. yanlış toner tozu nedeni ile akmalar yada silik çekmeler yaşanır..daha onlarca şey sayabiliriz.

bu nedenle daima kaliteli ve referansları olan yerlerle çalışmanızda fayda var.

bakırköy‘de toner dolumu denildiğinde akla ilk gelen firmalardan biriyiz. her marka model toner dolumunu en ince işçilik ve en kaliteli toner tozu ile yapıyor ve test ederek müşterimize teslim ediyoruz. ayrıca mobil kartuş toner aracımız sayesinde yerinize gelip toneriniz alıp en hızlı şekilde size teslim etmekteyiz.

portföyümüze son eklenen marka modeller, bakırköy canon crg 703,crg 706,crg 707,crg 708,crg 710,crg 713,crg 714,crg 715,crg 716,crg 718crg 719,crg 720,crg 724,crg 725,crg 726,crg 728,crg 729 toner dolumları ve bakırköy canon ep 701,ep 22,ep 25,ep 27,ep 32,ep 52,ep 65,ep 72,ep a,ep e,ep l,ep p,ep s,ep w,fx 1,fx 10,fx 2,fx 3fx 4,fx 6,fx 7 toner dolumları en hızlı ve özenli şekilde, en uygun kaliteli toner tozu kullanarak yapılır. bu yazıcıların yeden parçaları tamir ve bakımları da çok özenli bir şekilde yapılır.

son dönemde en popüler yazıcılar neler,hangi markalar avantajlı,toner dolumu kolay olan yazıcılar neler gibi daha bir çok konuda bilgi vermeye hazırız. firmamızda temiz ikinci el siyah ve renkli laser yazıcılar da bulunmaktadır.

bakırköy scx 3405 muadil toner,ml 2165 muadil toner,scx 3200 muadil toner, ml 1660 muadil toner, hp 1102 85a muadil toner, hp 35a ve 78a muadil toner satışı , oki mb 451 muadil toner, brother muadil toner satışı ve daha bir çok marka model yenileme ve muadil toner satışımız vardır.

orjinalden bitme dolum görmemiş boş toner satın almaktayız.

en çok talep ettiğimiz boş tonerler : hp 285a,278a,35a,36a, samsung ml 1610,scx 4521, scx 3405 toneri d101 toner, ml 2165 boş toner, oki boş tonerler ve lexmark boş tonerler.

orjinalden bitme dolum görmemiş boş tonerlerinizi atmayın.

bize getirin ve satın alalım.

firmamız, her konuda olduğu gibi bu konuda da hassas ve özenlidir.

yasal,etik her anlamda dikkatli ve değerli politikalar benimsiyor ve uyguluyoruz.

gereken tüm iş sağlığı ve güvenliği kriterlerini,önlemlerini alıyor, hizmet ürettiğimiz firma ve müşterilerimize bu konuya dikkat etmeleri konusunda uyarılarda bulunuyoruz.

bakırköy’de boş kartuş ve tonerleri satın alıyor, bunların doğayı kirletmemesi ve ekonomiye kazandırılması konusunda olumlu işler yapıyoruz.


bakırköy’de brother laserjet  dcp 1511,mfc 1811,hp p2035,p1606 dn,pro cp 1025nw,mfc 1815,pro cp 5225, hl 5440d,canon lbp 6310dn , lexmark t650n, samsung clp 415n,enterprise 500, enterprise 700, cp 2025,epson aculaser m1400,mx14,laserjet p3015d,samsung ml 4510nd,ml 3710nd,oki b431dn, lexmark ms 410dn, lexmark x364dn, Canon i-SENSYS LBP7110Cw, xerox 6700n, xerox phaser 6600n, lexmark cx 310dn, xerox phaser 6500, lexmark ms 310d,e360d, brother hl 5380 dn, oki c9655n, canon color imageclass lbp 7660 cdn, xerox phaser 7400, xerox phaser 7500 v,lexmark t650 dn, xerox phaser 3160n, phaser 3220 dni, phaser 7800 dn, phaser 5550n, phaser 8870 dn, oki b 840n, hp p3015x, hl 2250 dn , e460 dw, ms 410d, c610n, c831dn, epson al-m200dn, ms 510dn, oki c 831n, c711n, hl 5340 d , t 652 dn , mf 4870 dn , workcentre 4260 x, phaser 5550b, epson workforce al-m400dn, aculaser m2300d, c3900n, oki c511 dn, samsung ml 4551, c9300 dn, c9200n, c2900n, m2400dn, b710dn, m 8000n, oki b930 n ,samsung ml 1670, ml 1675 , ml 1865w, oki c530 dn toner dolumu
oki marka toner dolumlarında, bu marka ve modellere uyumlu toz kullanmak çok ama çok önemlidir. 

genelde yapılan hata, işi bilmeyen profesyonel olmayan yerler tarafından işlem yapılmasıdır. ucuz olsun diye yanlış ürün satın almak yada uyumsuz hizmet satın almak ister misiniz?

işinize yaramayacak hizmete para vermek aslında en pahalı şey değil midir.

oki marka yazıcıların en yaygın olanları için modüller üretilmiştir. bu modüller sayesinde, oki drum ünitesi resetleme, oki toner resetleme ve oki fuser resetleme ve oki hata kodları çözümü işlemlerini tek tuşla yapabilirsiniz. bizi arayınız : 0212 543 49 53
kaliteli renkli toner tozları, kaliteli baskı almanızın yanında drum ünitesinin daha az yıpranmasına, böylece daha uzun kullanabilmenize imkan tanır.

birşeyin neden çok ucuz olduğunu lütfen düşünün. ya malzeme kalitesizdir yada işçilik özensiz ve alelacele yapılarak sürümden kazanma gibi bir yanlışın içine düşülmüştür. halbuki bu iş özenli ve kaliteli malzeme sayesinde orjinale en yakın sonucu verecektir.

atölyemizde bulunan test cihazlarımız sayesinde, her işimizi bizzat görmek onaylamak ve ardından size sunmak isteriz.

OKİ C301 DN , OKİ MC 342 W , OKİ SONSUZ MODÜL DRUM VE TONER RESET : 

Kullanım açısından en performanslı , kaliteli çıktı veren markalardan biri de oki’dir.

Özellikle noterlerde bu marka yazıcıları görürsünüz.

Yüksek baskı adetleri ve led baskı teknolojisi kullanmaları nedeni ile tercih edilirler.

Sayfa maliyet rakamı, kaliteli çıktı ve performans bu yazıcıları eşsiz kılar.

Birçok oki hata kodunu da bu modül sayesinde ortadan kaldırabilir çözebilirsiniz.

Tonerleri doğru toz ile doldurmak zorundasınız. Bu nedenle lütfen profesyonel bir toner dolum merkezinden destek alınız.

İkinci el oki drum ünitesi yada ikinci el oki fuser hakkında destek almak isterseniz, mutlaka bizim ile iletişime geçiniz.

 

ülkemizde neredeyse her sektörde yapılan en büyük hatalardan biri de “ihtiyaç analizi yapılmaması ve yanlış yazıcı’nın tercih edilmesidir.”

 İyi bir analizle doğru printer tercih edilmediği için , ondan sonraki tüm süreçler de benzer hatalarla ilerlemektedir.

İhtiyacınız ne ise onu satın alın ve başlangıçta uzun olanı değil , toplam maliyette size fayda sağlayanı hesaplayın.

Bunun için bazı kriterleri düşünelim :

soru 1 : aylık baskı adetim ne olacak ? ayda kaç sayfa çıktı alacağım ?

en önemli sorulardan biridir. yüksek kapasiteli baskılar alınacak ise , seçeceğiniz yazıcı yani printer , bu ihtiyaca karşılık verecek bir makine olmalıdır.

Tonerin maliyetinden tutun da , yazıcının parçalarının ve arıza çıkarma ihtimalinin önemi çok çok önemlidir.

Ev kullanıcısı iseniz ve sadece çocuğun ödevleri basılacak ise , yani ayda elli / yüz adet arası bir baskı alacaksanız , hp 1515 kartuşlu makine işinizi görecektir. hp 650 kartuşlar , kartuş dolumuna en müsait kartuşlar arasındadır.

Ama yüksek adetli baskılarda örneğin bir üniversite öğrencisi yada mali müşavir için uygun makine kesinlikle kartuşlu makineler değildir.

soru 2 : yazıcım siyah yani mono laser bir yazıcı mı olmalı ? yoksa renkli laser yada led yazıcıya ihtiyacım var mı ?

evet ; bu soru da hayatidir. koca bir sene 15 yada 20 sayfa renkli çıktı almadığı halde, yüksek bedeller ödeyerek renkli yazıcı almakneden ? eğer çok yüksek renkli baskılar almıyorsanız, evin yada işin yakınındaki bir baskı çözüm merkezinden destek alabilirsiniz. Bir flash belleğe dökümanı yükleyerek gider ve ücreti karşılığı renkli baskı işini çözersiniz. Böylece mono laser bir yazıcıyı çok ucuza alır , toneri verimli ve ucuz olan bu makine ile işinizi çözersiniz.

Ama siyah baskı kadar renkli baskı adetleriniz de yüksek ise , uygun bir renkli yazıcı almak elbette faydalı olacaktır.

bakırköy kartuş toner dolum ve ithal sıfır muadil satış merkezi olarak sizi uyarmamız gereken nokta ; samsung clp 365w ler gibi artık reset yazılımı çok zor olan ve baskı adet sayısı çok düşük ama fiyatı ucuz olan yazıcılar almak yerine ; oki c301dn gibi bir modül takılarak çip drum reset gibi dertleri sona erdirilen, baskı adeti yüksek ve dolumu uygun fiyatlı led bir yazıcı tercih etmektir.

soru 3 : düz bir yazıcı mı almalıyım ; çok fonksiyonlu mu ?

en kritik soru da budur. fotokopi faks dubleks wifi gibi özellikler sizin için çok önemli değilse , neden dünyalar kadar para verip doğru dürüst kullanmayacağınız bu özellikler için bedel ödeyesiniz?

ama eğer ofise bir yazıcı alıyorsanız , elbette bu özelliklere de ihtiyacınız olacaktır.

Burada ufak bir parantez açalım. Ev kullanıcı iseniz , faksa da ihtiyaç duymayacağınız bir ihtimaldir. Çok fonksiyonlu bir yazıcı alırkenfaks , wifi yada network gibi özellikleri aramanıza gerek olmayabilir. Ofis kullanımlarında aranan en büyük özellik sorunsuz yazıcıdır. Çıktılarında kaliteli, baskı sayısı yüksek ve hızlı , ve hatta destekleyen yazıcılarda doğrudan pc ye tarama yapabilen özellikler önemlidir.

Özetle , yanlış tercih nedeni ile her yıl ülkemizde birçok alanda işletme sermayeleri ve kazançları boşa gitmektedir. Toner maliyeti çok yüksek ve baskı adeti bu maliyete rağmen çok az olan bir yazıcıyı sırf fiyatı ucuz diye, yada bir özelliği daha iyi diye satın almak hata değil midir ?

Piyasada bilinen, verimliliği birçok tartışma grubunda ve forumda teyit edilmiş , sorunsuz ,reset vb maliyetler gerektirmeyen , toner dolumu kolay ve ucuz yazıcı , drum ömrü uzun , ithal sıfır muadil toner satın alınarak yedekli çalışılabilen bir markayı tercih etmek yerine , lütfen bu özelliklerden yoksun cihazlar satın almayın.

Eğer hiçbir araştırma yapamıyorsanız, profesyonel bir kartuş toner dolum merkezini arayarak , ihtiyacınız olan yazıcıyı birlikte tespit edin. Sevgi ve saygılarımızla.

Sitede yer alan tüm marka ve modeller kendi firmalarına tescillidir. Marka ve model isimleri parça uyumluluğu açısından kullanılmıştır.

TONER VE KARTUŞ DOLUM HİZMETİ VERDİĞİMİZ
MARKA VE MODELLERDEN BAZILARI
ÜRÜN KODU YAZICI MODEL
92274A 4L,4ML,4MP,4PJ
92275A 2P,2P PLUS,3P/6/6V/4
92295A 2,2D,3,3D,8D
92298A 4,4M,4 PLUS,4M PLUS,5,5N,5M
3900A 4V,4MV,4VC
3903A 5P,5MP,6P,6MP
3906A 5L,6L,6ML
3909A  5Sİ,5Sİ MX,NX,8000
4092A 1100A
4096A  2100,M,N/DN/2200 SERIES
4127A 4000,T,N
4127X  4000,T,N
7115A 1200/1220
7115X   1200/1220
4129X 5000,N,DN
4182X 8100N,DN
C8061A HP LaserJet  4100/N/TN/DTN
C8061X HP LaserJet  4100/N/TN/DTN
Q2613 Hp Laserjet1300 Serisi
Q5949A Hp Laserjet 1160 / 1320 Serisi
Q5949X Hp Laserjet 1160 / 1320 Serisi
Q5942A HP LaserJet 4250/4350 Serisi
Q5942X HP LaserJet 4250/4350 Serisi
Q2610A 2300
Q2624A Hp Laserjet 1150 Serisi
Q1338A 4200
Q1339A 4300
Q6511A 2410/2420/2430
Q6511X 2410/2420/2430
Q7553A  
Q7553X  

XEROX

ÜRÜN KODU YAZICI MODEL
109R725 3120/3121/3130
113R296 PE 8
113R00606 PE 120
13R00621 PE 220
109R639 XEROX 3110,3210,3130
109R748 Xerox 3116
106R646 PHAZER 3310
113R667 PE 16
13R607 XEROX PE 114 E
106R01033 XEROX 3420
106R01034 XEROX 3420
106R586 XEROX 312 / 412 WORKCENTRE
109R746 XEROX 3150
  XEROX 3117
  XEROX 3119 

SAMSUNG

ÜRÜN KODU YAZICI MODEL
ML 1710/1750 Samsung ML-1710/1750
ML-1520D3 Samsung ML-1520
  SAMSUNG 1630 TONER
ML-1610 Samsung ML-1610
ML-2010 SAMSUNG ML-2010
SCX 4016 Samsung SCX-4016
SCX 4100D3 Samsung SCX-4100
SCX 4216D3 Samsung SCX-4216D3/SCX-4210
SCX 4521 Samsung SCX-4521
SCX 4720 D3 SAMSUNG SCX 4720-4520
ML-2150 Samsung ML-2150/2151N/2152W
SF-5100D3 SF-5100D3/SF-531P
SF-5312D6 SF-5312D6/SF-5315/SF-835
ML 2250 SAMSUNG ML 2250
ML 2550 SAMSUNG ML 2550
ML 3560 SAMSUNG ML 3560
  SAMSUNG 4200
  Samsung SCX-4720

BROTHER

ÜRÜNKODU     YAZICI MODEL
TN-300 1040/1050/1060
TN-2025 Brother TN – 2025
TN3030 Brother TN3030
TN3060 Brother TN3060
TN6300 Brother TN6300
TN6600 HL 1030/1230/1240/1250
  1270/1430/1440/1450/1470/2500

EPSON

ÜRÜN KODU YAZICI MODEL
C13SO50166-67 EPSON EPL-6200 Siyah
C13SO50010 EPL 5700/5800
C13S050087 Epson EPL-5900/5900L/6100/6100L
C13SO50005 EPSON EPL-5500 / 5500W / 5500
C13SO51011 EPSON EPL-5000/5200/5200+

KONİKA MİNOLTA

ÜRÜN KODU YAZICI MODEL
1710511-011 PagePro 1200 W
1710399-002 PagePro 1100 / 1200 Serisi
1710566-002 PagePro 1300W / 1350W
9J04202 PagePro 1400W

OKİ

ÜRÜNKODU    YAZICI MODEL
1103409 Oki B4100 / 4200 / 4300 Toner Dolum 2,5K
1101213 Oki B4300 / B4350 Toner Dolum 6K
KARTUŞ DOLUM LİSTESİ

51629A HP 600/ 660c/ 670c
51645A HP 710c/ 712c/ 720c
51649A HP 350/ 600/ 610c
C1823D HP 710c/ 712c/ 720c
C6578D HP 920c/cxi/ 930c/ 932c
C6614D HP 610c/ 612c/ 630c
C6615D HP 810c/ 812c/ 825c
C6625A HP 825c/ 840c/ 842c
C6656A HP 450/ 5150/ 5160
C6657A HP 450/ 5150/ 5160
C8727A HP 3320/ 3325/ 3420
C8728A HP 3320/ 3325/ 3420
C8765E HP 5740/ 5743/ 5745 (338)
C8766E HP 5740/ 5743/ 5745 (343)
C8767E HP 5740/ 5743/ 5745 (339)
C9351A HP 3910/ 3915/ 3920 (21)
C9352A HP 3910/ 3915/ 3920 (22)
C9361E HP 5420/ 5432/ 5440 (342)
C9362E HP 5420/ 5432/ 5440 (336)
C9363E HP 5740/ 5743/ 5745 (344)
C9364E HP 5943/ D4145/ D4155 (337)
CB335E HP J5740/ J5750/ J5788 (350)
CB337E HP J5740/ J5750/ J5788 (351)
   
10N0016 LEXMARK X1270/ Z640/ Z645
10N0026 LEXMARK X1270/ Z640/ Z645
10N0217 LEXMARK X1270/ Z640/ Z645
10N0227 LEXMARK X1270/ Z640/ Z645
12A1970 LEXMARK F4270/ 3200/ 5000
12A1980 LEXMARK 3200/ 5000/ 5700
18C0032E LEXMARK X3350/ X5470/ X7350
18C0033E LEXMARK X3350/ X5470/ X7350
18C0034E LEXMARK X3350/ X5470
18C0035E LEXMARK X3350/ X5470
18L0032 LEXMARK X5130/ X5150/ X5190 (82)
18L0042 LEXMARK X5130/ X5150/ X5190 (83)
   
BC-02 CANON BJ-200/ BJ-210/ BJ-230
BC-05 CANON BJC-1000/ BJC-240/ BJC-250
BC-20 CANON BJC-2000/ BJC-2100/ BJC-4000
BCI-21BK CANON BJC-2000/ BJC-2100/ BJC-4000
BCI-21C CANON BJC-2000/ BJC-2100/ BJC-4000
BCI-24BK CANON i250/ i320/ i350
BCI-24C CANON i250/ i320/ i350
BCI-3eBK CANON BJC-3000/ i550/ i850
BCI-3eC CANON BJC-3000/ i550/ i850
BCI-3eM CANON BJC-3000/ i550/ i850
BCI-3eY CANON BJC-3000/ i550/ i850
BX-3 CANON B-100/ B-110/ B-115
CL-38 CANON IP1800/ MP-210/ MP-220
CL-41 CANON IP1200/ IP1300/ IP1600
CL-51 CANON IP2200/ IP2500/ IP6210D
CL-52 CANON IP6210D/ IP6220D
PG-37 CANON IP1800/ MP-210/ MP-220
PG-40 CANON IP1200/ IP1300/ IP1600
PG-50 CANON IP2200/ IP2500/ MP-150

RENKLİ TONER

MINOLTA2300/EPSON C900B
MINOLTA2300/EPSON C900C
MINOLTA2300/EPSON C900M
MINOLTA2300/EPSON C900Y
 
HP 6000
HP 6001
HP 6002
HP 6003
 
HP Q3960A  2550-2820-2840
HP Q3961A  2550-2820-2840
HP Q3962A  2550-2820-2840
HP Q3963A  2550-2820-2840
HP Q3963A  2550-2820-2840 DRUM KİT
 
HP Q9700A
HP Q9701A
HP Q9702A
HP Q9703A
 
HP Q2670A 3500/3550/3700
HP Q2671A 3500/3550/3700
HP Q2672A 3500/3550/3700
HP Q2673A 3500/3550/3700
 
XEROX 6120/MINOLTA 2400 BK
XEROX 6120/MINOLTA 2400 C
XEROX 6120/MINOLTA 2400 M
XEROX 6120/MINOLTA 2400 Y
 
OKİ 3000/3100/3200/3300/3400 BK
OKİ 3000/3100/3200/3300/3400 C
OKİ 3000/3100/3200/3300/3400 M
OKİ 3000/3100/3200/3300/3400 Y
SAMSUNG CLP 510 BK
SAMSUNG CLP 510 Y
SAMSUNG CLP 510 C
SAMSUNG CLP 510 M

Bizi Arayın

Verified by MonsterInsights