Bakırköy Toner Dolum

Bakırköy Toner Dolum

Bakırköy Toner Dolum

Bakırköy Toner ve Kartuş Dolum Merkezi; Kişilerin ve firmaların toner kartuş ihtiyacını karşılamak üzere Bakırköy merkez`de faaliyet göstermektedir.

Adresimiz : CEVİZLİK MAH HATBOYU ÇIKIŞI SK NO: 38/A BAKIRKÖY / İST

TEL: 0212 543 49 53 CEP TEL 0542 345 55 50

OFFİCE MARKET TONER KARTUŞ DOLUM VE YENİLEME MERKEZİ

Bakırköy toner dolum merkezi olarak toner ve kartuş larınızı kapınızdan alıp kapınıza bırakıyor sizi yormuyoruz.

Toner ve kartuş dolumu son derece büyük bir titizlik isteyen bir iş dalıdır. Bu nedenle Bakırköy Toner ve Kartuş Dolum Merkezi olarak müşterilerimizin ihtiyacını en azami sürede kaliteli olarak yerine getirmeyi amaçlıyoruz.

Toner kartuş, yazıcı ve fotokopi makinelerinde, kâğıt üzerinden yazı ve görüntü almakta kullanılan bir çeşit tozdur.

İlk zamanlarda toner basit bir karbon tozuydu.

Daha sonra baskı kalitesini geliştirmek için polimer ile karıştırılmaya başlandı.

Toner partikülleri, yazıcı içerisinde bulunan fırında 180-200 derece arasında ısıtılarak kâğıt üzerine yapıştırılmaktadır.

Standart bir tonerden sayfanın %5 doluluk oranında 2000 sayfa baskı elde edilebilmektedir.

Toner tozunda ki bir taneciğin boyutu 8 ile 10 micrometre arasında değişmektedir.

İlk zamanlarda ki yazıcılarda toner, dışarıdan şişe yardımıyla yazıcı içerisine boşaltılmaktaydı.

Daha sonradan modern makinelerde yazıcılar toner kartus kullanarak baskı işlemini gerçekleştirmeye başladı. Toner tozu çok farklı kimyasallardan oluşan ve birçok çeşiti bulunan bir maddedir.

Çok küçük boyutları olduğu için havada belli bir süre asılı kalır ve zamanla zemine iner. Toner tozunun uzun yıllar solunması ciddi rahatsızlıklar doğurabilir. Toner tozunun göze temas etmesi halinde göz kapakları açık tutularak 10 dakika boyunca gözlerin yıkanması gerekir.

Elbise ya da vücudun herhangi bir yerine toner bulaşması halinde o bölge, soğuk su ile yıkanmalıdır.

Sıcak su ya da ılık su ile yıkanması halinde elbiselerden toneri çıkartmak bir daha mümkün olmayacaktır.

Çünkü toner belli ısıda sıvı ile birleştiğinde eriyerek bulunduğu bölgeye yapışmaktadır.

Birçok anlama gelen “kartuş” kelimesi püskürtmeli yazıcılar söz konusu olduğunda içinde mürekkep barındıran tank-hazne anlamına gelir.

Püskürtmeli yazıcılar kağıda püskürteceği mürekkebi kartuştan temin eder. Mürekkep kartuşları temel olarak mürekkep havuzcuğundan, filtreden ve tahliye deliğinden oluşur.

Bazı kartuşlar mürekkebi tutabilmek için süngere ihtiyaç duyarken bazı kartuşlar süngersiz olarak çalışmaktadır.

Kartuşları birbirinden ayıran bir diğer özellik de yapılarında püskürtme ağzı bulundurup bulundurmadığıdır.

Metal bir plaka olarak görünen püskürtme ağzı kartuşun mürekkep tahliye kısmında bulunur ve kartuşun mürekkep havuzcuğundan alınan mürekkebi yazıcıdan gelen sinyaller doğrultusunda kağıda püskürtür.

Bu sinyaller püskürtme ağzında ani ısı değişimlerine neden olur ve yüzeyde bekleyen mürekkebin minik patlamalarla sıçramasını sağlar. Eğer püskürtme ağzıda yeterli miktarda mürekkep bulunmuyorsa ya da gereğinden fazla ise ve birikme yapıyorsa püskürtme işlemi istenildiği gibi olmaz; dolayısıyla kalite sorunlarına neden olur.

Özetle; yazıcı kartuşları mürekkep püskürtme ağzına tam olarak nüfuz edecek şekilde sadece yeterli miktarda doldurulmalıdır. Püskürtme ağzı kendi üzerinde olmayan kartuşlar sadece mürekkep deposu olarak işlev görür ve baskı kalitesi üzerinde etken değildir.

Püskürtme işlemini yazıcının içindeki hareketli püskürtme kafası yapar. Püskürtme kafası kartuşa tümleşik olmayan bu tür yazıcı modellerinde hareketli püskürtme kafası yedek parça anlamında yüksek maliyetlidir fakat bu durum kartuş maliyetlerini düşürdüğünden bu tip yazıcıların kartuşları daha ekonomik fiyatlara sunulabilmektedir.

Yine de üreticilerin satış politikasının her zaman bu mantıkla uyuşmadığını unutmamak gerekir. Püskürtme kafası kendi üzerinde olan yazıcılar 2 farklı püskürtme teknolojisi kullanırlar; termal püskürtme (HP, Canon, Lexmark, Brother) ve soğuk püskürtme (Epson-Micro Piezzo)…

Termal püskürtme ağızları yüzeydeki mürekkebi ani sıcaklık değişimleriyle ve patlamalarla fırlatırken micro piezzo teknolojisinde mürekkebi ani titreşimlerle fırlatan bir kristal bulunur. Genelde kristalin titreşimiyle kağıda fırlatma tekniği daha güzel sonuçlar verse de termal püskürtme konusunda da zaman içinde iyileştirmeler yapıldığından iki teknik arasında büyük farklar kalmamıştır.

Örneğin; Canon’un bazı 9600dpi çözünürlüklü termal püskürtmeli yazıcıları gayet başarılı çıktılar vermektedir. Günümüzde çoğu kartuş elektronik bir sayaç gibi çalışan çiplere sahiptir.

Bu çiplerin işlevi alınan çıktı tipine ve sayısına göre yazıcıya tahmini mürekkep seviyesini bildirmektir. Böylece kartuşu mürekkepsiz kullanarak püskürtme kafasına zarar verme ihtimali ortadan kaldırılmakta ve yarıda kalan baskı kartuş değişimiyle tamamlanabilmektedir.

Bunlar kartuş çipinin olumlu yönleri olsa da birçok üretici kartuşlardaki çipi aynı zamanda kartuş dolumunu zorlaştırıcı bir faktör olarak da kullanmaktadır.

Bütün üreticiler tükenmiş olarak algılanan kartuşun değiştirilmesini tavsiye ederken yine de bazıları boş kartuşun kullanılmasına basit yöntemlerden sonra izin vermektedir.

Örneğin; HP ya da Canon kartuşların çoğu yazıcı tarafından boş olarak algılansa dahi tekrar tekrar doldurulup kullanılmaktadır.

Bakırköy toner dolum merkezi olarak toner dolumunda  en kaliteli toner tozunu,en kaliteli işçilik ile birleştiriyor, tüm hizmetlerimizde iso standartlarını esas alıyor ve dürüstlükten asla taviz vermiyoruz. inkjet ve laserjet yazıcılarda ,son teknoloji dolum ürünleri ve uyumlu toz,mürekkep tercihlerimizle bugüne kadar müşterilerimize daima aradıklarının üstünde bir hizmet sunduk.

toner dolum ve yazıcı reset hizmetimizden her meslek grubu,başta mali müşavirler,avukatlar,dershaneler,özel sağlık kurumları,özel okullar,kamu kurumları,sürücü kursları büyük memnuniyetle yararlanmaktadır.

bakırköy hp 285a,hp 35a,36a,hp 278a,HP Q2612A (12A) Siyah Lazer Toner,ce 505a,cf 280a, q5949a,7553a,ce255a,canon crg 712,crg 713,crg 728,crg 725,crg 719 laser toner dolumu,

 

sarf malzemeleri kullanırken,tamamen bitmeden doldurtmaya özen gösterin.

bakırköy oki toner dolumu,bakırköy renkli toner dolum,bakırköy bakırköy oki drum ve fuser reset,bakırköy samsung yazıcı reset yazılım,

bakırköy samsung scx 4623 toner dolum ve reset yazılım,scx 4100,scx 4200,bakırköy samsung ml 1610 dolum,samsung scx 4521 toner dolumu,bakırköy samsung ml 2165 toner dolumu,bakırköy samsung scx 3405 toner dolumu ve reset yazılım,xerox 3140,xerox phaser pe16,xerox workcentre pe114e,xerox 3117,xerox phaser 3110,xerox 3100 simcard,bakırköy samsung renkli toner dolum,

sıfır malzeme almayı herkes ister,fakat kar marjlarının düştüğü sektörlerde,vergi,sgk ,personel gideri,akaryakıt gideri ve daha birçok giderin olduğu işletme hesaplarında tasarruf yapmak gereklidir. bu nedenle belli kalemlerde kaliteli çözümler aramak ve tasarruf etmek hayatidir. bunların başında da ofis sarf malzemelerinde çözüm aramak gelmekte;

üretici firmalar,sıfır malzeme almanız için ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar,tonerlere çip takmaktan tutun da,ısıtmalı kapamalar yani vida ile değil,plastik geçmeli kapamalarla toneri açmanın mümkün olmadığı (çok zor olduğu) teknolojiler için kafa yoruyor ve sizi sıfır malzemeye yönlendirmeye yada bizim deyişimizle mahkum etmeye çalışıyorlar.

fakat bizler de,bu hadiseyi çözümlüyor ve müşterilerimize orjinal kalitede çözümler üretmeye gayret ediyoruz. bunun en başında da kaliteli sarf malzeme için kaliteli toz prensibi geliyor. içinizin rahat etmesi için,kendi karımızı en alt düzeye çekerek en kaliteli tozu satın alıyoruz. bu da müşterimizin bizimle bir sefer değil,sürekli çalışması için bir temel şart.

bakırköy hp renkli toner dolumu,hp 1415,hp 2025,hp renkli muadil toner,bakırköy canon renkli toner dolum,,bakırköy konica minolta toner dolum,bakırköy lexmark toner dolum,bakırköy brother toner dolumu ve toner reset,bakırköy kyocera toner dolumu ve toner çipi,

ne zaman isterseniz bizleri arayın ve bilgi konusunda aklınıza takılan soruları talep edin.

bakırköy oki mb 451 toner dolum ve oki modül takılması,oki c301 dn renkli toner dolumu, oki c310 dn ,oki mc342w toner dolum bakırköy,lexmark x204n toner,lexmark x364 toner dolum,bakırköy epson cx 16 ve epson cx 17 toner dolumu,bakırköy renkli toner dolum firması,

yazıcı parçaları,planlı eskitme teknolojisi nedeni ile belirli bir süre sonra deforme oluyorlar. planlı eskitme,ne yazık ki firmaların açgözlü bir şekilde daha fazla ürün satma hırsından kaynaklanan bir politika. bu nedenle,buna karşı koyabilmek için,mutlaka belirli peryotlarda yazıcının belirli parçalarına bakım yapmak faydalı olacaktır.

firmamızda bu hizmeti de bulabilirsiniz.

örneğin,bir müşterimiz hp 1415 renkli yazıcısını ,çok silik basıyor şikayeti ile getirdi. herkesin aklına önce drum ömrü geliyor,fakat öyle değildi. yazıcıyı atölyede uygun bir şekilde parçaladık ve laser üniteleri ve ayna kısımlarında toza bağlı örtülme olduğunu gördük. derhal uygun solüsyonla ve aparatla temizledik ve makineyi kapattık. yazıcı neredeyse ilk günkü gibi baskı vermeye başladı. bu nedenle profesyonellik ve ar-ge çok önemlidir.

bakırköy samsung clp 310,clp 315,clp 360,clp 365 toner dolumu ve yazıcı reset yazılım,samsung clx 3305 toner dolumu ve reset yazılım,ml 1660 toner dolum,m 2670 reset,m 2675 toner dolum,m 2825 reset,samsung m 2875 toner dolum,bakırköy hp 300 kartuş dolumu,hp 301 kartuş,hp 650 kartuş,hp 950 kartuş dolumu,canon pg 40 kartuş,canon 541 kartuş dolumu,

cebinizi koruyan,doğayı koruyan,çevreyi ve ülke ekonomisini koruyan baskı çözümlerini firmamızda bulacak,düzenli olarak çalışabileceğiniz,aradığınız her ürünün kaliteli ve garantili olduğunu bildiğiniz için içiniz rahat hareket edeceksiniz.

sektörde 9 yıllık tecrübemizle bugüne kadar her ürün ve hizmetimizin arkasında olduk.değer yaratmak,daima iyi ve güzel anılmak hedeflerimizin başında gelmekte ve bunun için her dakika düşünmekte ve gayret etmekteyiz.

müşterilerimiz bir süre sonra dostlarımız olmaktadır. aramızdaki dialog ürün satan ürün alan çizgisinden çıkıp,dostlar arası iletişime dönüşmekte ve yaşayacağınız en ufak bir kesintiye dahi,sanki iş ortağınızmış gibi koşarak gelmekte ve müdehale etmekteyiz.

merdiven altı üreticilere lütfen prim vermeyiniz. profesyonel firmalar ile çalışmak sizi ve cebinizi korur,her daim profesyonel destek almanızı sağlar.

bakırköy hp p 1005,hp lj p1505,m1522n,hp lj p 1006,ce 285a,ce 278a,crg 328/728,canon mf 4410,4412,4420,hp lj 1100,hp 1102,1212nf toner dolumu,1217nf toner,canon fx 10 toner,hp 1217 nf toner dolumu,mf 4140 canon,hp lj 2050,p2030,p2035,p2055dn,canon lbp 6300,hp 1600 toner,2600,360 toner dolumu,q6000 serisi toner dolumu,hp lj p400,m401,m425,canon lbp 5050 toner,hp 320 renkli toner,hp 540 renkli toner,canon 716 renkli toner dolumu bakırköy,

mobil aracımız uygun güzergahlarda kapınıza kadar gelmektedir. yerinde dolum imkanı sayesinde,ağzı tıkalı kartuşları bile özel ultrasonik kartuş kafa açıcı cihaz ve solüsyon sayesinde açarak sizlere hizmet sağlıyoruz.

neredeyse her marka model sarf malzemesini yerinizde ve hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirebiliyoruz. brother mfc 7360 cihazları hızlı bir şekilde resetleyebiliyor ve ayrıca tn 2030 ,tn 2025 gibi tonerleri , her marka modelde olduğu gibi çok hızlı özel tozlarla doldurup teslim edebiliyoruz. google a bakırköy brother yazıcı reset yazıp arattığınızda bizi göreceksiniz.

Tüm Adı geçen tüm markalar sözkonusu ilgili firmalara ait tescilli markalardır.Uyumluluk listeleri bilgilendirme amaçlı kullanılmışlardır.

we are refilling toner cartridges also inkjet cartridges in bakırköy,turkey. all of our products are the best and it is so important that laser printer reset software quantitity. bakırköy oki marka model led yazıcıların hata kodları ve çözümleri için bizi arayınız.

Her marka model laser yazıcılarınızın temel sorunlarını çözme adına sizleri atölyemize bekliyoruz, kağıt almama,kağıt sıkıştırma,kağıt alma pateni sorunları,laser ünite sorunları,silik basma, kalibrasyon arızası, temizlenme ve bakım, scanner ünite sorunları, faks sorunları , kurulum ayarları, drum ünitesi sorunları, atık haznesi temizlenmesi, modül, chip reset cihazları, güç ünitesi problemleri ve daha birçok konuda bizlerden destek alabilirsiniz.

Konusunda uzman ekibimiz önce arıza tespiti yapmakta, size konu ile alakalı bilgi vermekte,tamir onayınızın ardından eğer gerekli ise yeni parçalar sipariş verilerek en kısa sürede temin edilmekte ve cihazınız hazır hale getirilmektedir. mutlaka bir parça değişmesi gerekiyorsa “asla” çıkma parça kullanılmamakta daima sıfır parça kullanılarak 6 ay garanti verilmektedir. özellikle ofislerin vazgeçilmez parçası olan yazıcılar, yoğun kullanım ardından arıza verebilmektedir. ne yazık ki garanti kapsamı altında denen bu yazıcıların arızaları daima kullanıcı hatası denilerek müşteriye ödedilmekte ve çok fahiş tutarlar talep edilmektedir.

amacımız, en uygun rakamlarda en kaliteli çözümü müşterimize ulaştırmaktır. tamir ve bakım sonrası toner dolum hizmetlerimiz de en uygun rakamlarla müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Özel mürekkep kullanılmadan yapılan dolumların ne yazık ki çoğu hüsranla sona ermektedir. nasıl dizel ve benzinli araçların yakıtları farklı ise,sarf malzemelerin mürekkepleri de kulağa hoş gelmese de farklıdır. bunu herşeyden önce kabul etmek gerekir.

çünkü bu malzemeler bizim düşmanımız değil,elimiz kolumuzdur; bu açıdan bakarsak,birazcık ilgi ve alaka göstermemiz halinde,ofis sarf malzeme süreçlerimizi en profesyonel şekilde çözmüş oluruz.

ucuzcu,merdivenaltı dolum yapan yerlerle çalışmak,kısa vadede kazanç gibi görünebilir fakat orta ve uzun vadede büyük zararlar açar. makine arızalanır,baskı kafaları yazmaz olur,yanlış yüklenen reset yazılımlar yüzünden faks gönderemez fotokopi çekemez olursunuz. yanlış toner tozu nedeni ile akmalar yada silik çekmeler yaşanır..daha onlarca şey sayabiliriz.

bu nedenle daima kaliteli ve referansları olan yerlerle çalışmanızda fayda var.

 

Her marka model laser yazıcılarınızın temel sorunlarını çözme adına sizleri atölyemize bekliyoruz, kağıt almama,kağıt sıkıştırma,kağıt alma pateni sorunları,laser ünite sorunları,silik basma, kalibrasyon arızası, temizlenme ve bakım, scanner ünite sorunları, faks sorunları , kurulum ayarları, drum ünitesi sorunları, atık haznesi temizlenmesi, modül, chip reset cihazları, güç ünitesi problemleri ve daha birçok konuda bizlerden destek alabilirsiniz.

Konusunda uzman ekibimiz önce arıza tespiti yapmakta, size konu ile alakalı bilgi vermekte,tamir onayınızın ardından eğer gerekli ise yeni parçalar sipariş verilerek en kısa sürede temin edilmekte ve cihazınız hazır hale getirilmektedir. mutlaka bir parça değişmesi gerekiyorsa “asla” çıkma parça kullanılmamakta daima sıfır parça kullanılarak 6 ay garanti verilmektedir. özellikle ofislerin vazgeçilmez parçası olan yazıcılar, yoğun kullanım ardından arıza verebilmektedir. ne yazık ki garanti kapsamı altında denen bu yazıcıların arızaları daima kullanıcı hatası denilerek müşteriye ödedilmekte ve çok fahiş tutarlar talep edilmektedir.

amacımız, en uygun rakamlarda en kaliteli çözümü müşterimize ulaştırmaktır. tamir ve bakım sonrası toner dolum hizmetlerimiz de en uygun rakamlarla müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Özel mürekkep kullanılmadan yapılan dolumların ne yazık ki çoğu hüsranla sona ermektedir. nasıl dizel ve benzinli araçların yakıtları farklı ise,sarf malzemelerin mürekkepleri de kulağa hoş gelmese de farklıdır. bunu herşeyden önce kabul etmek gerekir.

çünkü bu malzemeler bizim düşmanımız değil,elimiz kolumuzdur; bu açıdan bakarsak,birazcık ilgi ve alaka göstermemiz halinde,ofis sarf malzeme süreçlerimizi en profesyonel şekilde çözmüş oluruz.

ucuzcu,merdivenaltı dolum yapan yerlerle çalışmak,kısa vadede kazanç gibi görünebilir fakat orta ve uzun vadede büyük zararlar açar. makine arızalanır,baskı kafaları yazmaz olur,yanlış yüklenen reset yazılımlar yüzünden faks gönderemez fotokopi çekemez olursunuz. yanlış toner tozu nedeni ile akmalar yada silik çekmeler yaşanır..daha onlarca şey sayabiliriz.

bu nedenle daima kaliteli ve referansları olan yerlerle çalışmanızda fayda var.

 

 

Bizi Arayın

Verified by MonsterInsights